زیبایی

بهترین نرم افزار ادیت عکس ناخن

بیشتر خانم ها دنبال این هستند که متفاوت باشند و ظاهری زیبا و ویژه‌تر نسبت به اطرافیان خودشان داشته باشند، امروزه با پیشرفت برنامه ها و هوشمند شدن روزانه آنها می‌توان ویرایش هایی را روی تصاویر خودتان اجرا کنید مثل آرایش تصویر این ابزارها این امکانات این امتیاز را به شما می‌دهند که روی تصاویر خودتان ویرایش های مد نظرتان رو اعمال کنید و به آرایشگر خودتان نشان بدین این می‌تواند به شما و آرایشگر کمک کنه و از نتیجه کار لذت ببرید.

اگر شما نیز دنبال پیاده کردن طرح های خودتان روی تصاویر هستید ما در این مقاله برای شما چند تا از ابزار هایی که در ویرایش و طرحی ناخن به شما کمک می‌کنند معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کند هر طرحی رو روی ناخن خودتان پیاده‌ سازی کنید.

YouCam Nail

این یک بازی است و شما می‌توانید با کار کردن در آن ایده هایی جالبی را پیاده سازی کنید و برای طراحی ناخن خود الهام بگیرید.

توسعه دهندگان این برنامه ابزارها و ویژگی‌های زیادی برای خلق یک ایده عالی در اختیار کاربران ارائه داده اند، شما می‌توانید در طرح خود از بیش از 60 رنگ، انواع مختلف الگو گل، حیوان، اشکال هندسی… استفاده کنید تا یک طرح منحصر به فرد برای خودتان ایجاد کنید.

در این بازی شما می‌توانید رنگ دست را نیز تغییر دهید تنها مشکلی که در آن وجود دارد این است که تغییرات گاهی ذخیره نمی‌شوند.

 

Nail Art Design

یک برنامه خوب برای ایده گرفتن است وبا طرح های زیبایی که دارد شما از آن خسته نمی‌شوید و دوست دارید هر روز به آن سر بزنید این برنامه هر روز بروز رسانی می‌شود و طرح های جدید در آن بارگذاری می‌شود شما می‌توانید از این برنامه ساده و کامل به عنوان راهنما استفاده کنید.

شما می‌توانید با باز کردن برنامه به همه طرح ها دسترسی پیدا کنید این برنامه شاید در اپ‌استور ها محبوبیت کمی داشته باشد؛ اما یک ابزار عالی برای ایده گرفتن است.

Nail Art Design

Nail POP – Playground for Nail

اگر ایده های خوبی برای مانیکور دارید می‌توان گفت این برنامه می‌تواند انتخاب خوبی برای پیاده سازی طرح خودتان روی ناخن باشد شما می‌توانید بعد از ایجاد طرح خودتان بلافاصله آن را روی ناخن خودتان چاپ کنید و نتیجه رو ببینید. این برنامه با ابزارهای زیادی که دارد می‌تواند ابزار خوبی برای ایجاد مانیکور باشد و شما می‌توانید از انواع لاک، قالب های آماده، چندین نوع ناخن و انواع تزئینات استفاده کنید همچنین می‌توانید در طول بازی دست خودتان رو تغیر بدید و هیچ محدودیتی از این بابت ندارید.

Fashion Nail Salon

قبل از هرچیز باید بگم که این یک بازی برای کودکان هست و برای افراد حرفه ای مناسب نیست.

شما در این بازی می‌توانید بر روی ناخن های دست و پا ایده های خودتان رو اجرا کنید و موقعیت آنها را تغیر دهید این بازی تقریباً تمام ابزار های مانیکور را دارد و شما می‌توانید از آنها استفاده کنید.

جدا از آن این برنامه تبلیغات زیادی را در طول بازی نشان می‌دهد که این می‌تواند برای کاربر زجر دهنده باشد.

 

Nail Salon games Acrylic

پاین شبیه ساز مانیکور با طراحی خوبی که دارد احساس خوبی به کاربر می‌دهد شما با کار کردن با این برنامه احساس یک استاد حرفه را خواهید داشت و می‌توانید برای شروع کار از آن استفاده کنید برای شروع این برنامه از اول کار مراحل مانیکور را برای شما شرح می‌دهد مثل تمیز کردن ناخن و برداشتن لایه قدیمی برای شروع طراحی ناخن و مراحل دیگر مانیکور که بعد از انجام پیش نیازها باز می‌شوند.

 

Acrylic Nail Games: Nail Salon

یکی دیگر از شبیه سازهای مانیکور که می‌توانید از آن برای یادگیری مانیکور استفاده کنید؛ اما متأسفانه این بار این شبیه ساز بیشتر یک بازی است تا یک ابزار طراحی.

در این بازی برای شروع باید دستان را انتخاب کنید و آنها را بشویید، ناخن ها را ترمیم کنید وبا یک لاک آن را رنگ کنید و دیگر تزئینات را انجام دهید.

متأسفانه این بازی رابط کاربری خوبی ندارد و دارای محدودیت های زیادی است که استفاده از برنامه را یکم عذاب دهنده می‌کند.

Acrylic Nail Games Nail Salon

سخن پایانی: ما در این مقاله چند برنامه معرفی کردیم که شما می‌توانید با کار کردن در آنها طرح‌های جدیدی خلق کنید یا حتی با آنها تمرین کنید تا این هنر زیبا را یاد بگیرید و وارد بازار کار بشوید، بعضی از برنامه ها هم می‌توانند ابزار خوبی برای ایده یابی و الهام گرفتن تو کارتون باشند.

منبع: farhangyaar.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا