تکنولوژی

کاربرد chatgpt در اندروید

این روزها هوش مصنوعی رشد چشم گیری در بسیاری از حوضه های مختلف داشته است و هر روز این پیشرفت ها بیشتر می‌شود در این میان یکی از معروف ترین هوش مصنوعی ها chatgpt هست که با استفاده از آن می‌توانید پاسخ خیلی از سال های خود را پیدا کنید در ادامه به معرفی این هوش مصنوعی می‌پردازیم.

 

Chatgpt چیست؟

Ghatgpt یک چت‌بات ساخته شده با استفاده از هوش مصنوعی است که محیطی برای گفتگو دارد تا بتوان به راحتی سؤالات خود را در آن پرسید و پاسخ آن را دریافت کرد، این چت بات قوی می‌تواند بهترین دستیار برای شما باشد تا با استفاده از آن حتی پاسخ های سؤالات پیچیده و علمی را در کمترین زمان دریافت کنید.

با استفاده از این چت بات می‌توانید در تولید محتوا، ساخت سایت، دیباگ کردن کد، آشپزی، آموزش و خیلی از جاهای دیگر در کمترین زمان مشکل خودتان رو حل کنید و از داشتن یک دستیار باهوش لذت ببرید.

 

روش استفاده از chatgpt

این چت بات در این مدت کمی که معرفی شده است به خوبی در دل مردم جا گرفته و افراد بیشتری روزانه با این چت بات آشنا و شروع به استفاده می‌کنند، chatgpt فعلاً به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است و می‌توان با ثبت نام در آن شروع به کار کرد اما متأسفانه دسترسی برای ایران محدود است و شما باید برای وارد شدن به سایت از شماره مجازی استفاده کنید.

شما بعد از ثبت نام یا ورود به سایت می‌توانید سؤالات خودتون رو در آن مطرح کنی و به راحتی جواب رو پیدا کنید. یکی از بهترین ویژگی که می‌توان به آن اشاره کرد پشتیبانی این چت بات از زبان شیرین پارسی هست و برای کار کردن با این ابزار نیازی به تسلط روی زبان های دیگر ندارید.

 

مزایا و معایب ChatGPT چیست ؟

در کنار اینکه chatgpt در نوبه خود بی مانند هست و ابزار بسیار خوبی برای پرسش و پاسخ است همچنان معایبی هم دارد که در طول زمان زمان باید رفع شوند OpenAI که ارائه دهنده این هوش مصنوعی فوق العاده است در سایت خود در باره معایب این ابزار محتوایی ارائه داده است که ما در ادامه چند مورد از آنهارا مطرح می‌کنیم.

معایب chatgpt:

  • ما وقتی سؤالی از chatgpt می‌پرسیم این ابزار پاسخ هایی می‌دهد که با لحنی بسیار متقاعد کننده بیان شده؛ ولی در اینجا این نکته مطرح می‌شود که تمام پاسخ ها امکان دارد درست نباشد و این ابزار نیز اشتباه کند
  • وقتی از آن سؤالی می‌پرسیم هنگام دادن پاسخ از کار می‌ایستد و دیگر برای ما متنی تایپ نمی‌کند و باید سؤال را ویرایش کنید تا به جواب برسید.
  • دیگر مشکل این ابزار تکرار بعضی از کلمات تکراری در متن است که این می‌تواند در تولید محتوا مشکل ساز باشد.
  • دسترسی نداشتن در بعضی از ساعات به این ابزار در ساعات مختلف که به خاطر درخواست های بالا در این سایت اتفاق ی افتد.
  • در ایران این ابزار در دسترس نیست و تحریم است از سوی دیگر این ابزار فیلتر شده که این باعث دسترسی سخت تر به آن است.

مزایای chatgpt:

  • این ابزار در تجزیه و درک سؤال قدرت زیادی دارد و تسلط روی زبان های برنامه نویسی و علم های ریاضی، شیمی، فیزیک و خیلی از چیزهای دیگر می‌تواند یکی از مزایای خوب این ابزار باشد.
  • در چت با ربات این ابزار شما دچار مشکل نمی‌شوید و می‌توانید به راحتی سؤال های خودتان رو مطرح کنید جوری که سال بعدی به سال قبلی ربط داشته باشد.
  • Chatgpt یک دستیار هوشمند هست که همه‌جا به آن دسترسی دارد مثل: سرکار، مسافرت یا حتی آشپزخانه.

روش استفاده از chatgpt در گوشی اندروید

شما می‌توانید با استفاده از مرورگر خودتان به سایت OpenAI مراجعه کنید و از طریق آن در chatgpt ثبت نام کنید.

پس از ثبت نام یا ورود به سایت می‌توانید از سایت یک میان‌بر در صفحه گوشی خودتان ایجاد کنید تا دسترسی راحت‌تری به آن داشته باشید.

روش استفاده از chatgpt در گوشی اندروید

جدا از این کار شما می‌توانید از ابزارها و برنامه هایی که از روی chatgpt توسعه یافتند استفاده کنید مثل برنامه رایگان (Nova – chatGpt  Ai chatbot) یا که از طریق ربات تلگرامی از آن استفاده کنید ربات جدید که در تلگرام در دسترس هست ربات (ChatGPT 3.5 | Telegram bot) نام دارد و می‌توانید به راحتی با آن چت کنید و سؤال های خودتان رو بپرسید.

منبع: farhangyaar.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا